MTÜ Uus Sild

Keskus:MTÜ Uus Sild
Aadress:Koidula tn. 4-15 Narva 20307
Telefoni number:(+372)55 681 585, (+372)53 493 084
E-post:natalja.peoplesparks@gmail.com
E-post:
Veebileht:https://www.peoplesparks.ee/index.php/ru-ru/
Facebook:https://www.facebook.com/narvapeoplesparks/
Kirjeldus:

MTÜ Uus Sild oli asutatud 2001. aastal riskigrupist noorte ja täiskasvanute sotsiaaltoetuse eesmärgiga. (https://www.facebook.com/UusSild/)
Alates 2017. aastast MTÜ Uus Sild on rahvusvahelise, Põhjamaade Ministrite Nõukogu NORDEN poolt toetatud, ökoloogilise projekti „Narva People’s Parks“ algataja ja osaleja.

Projekt on kolme uue idee pargi „100 EV“ Narvas loomise algataja. Projekti „People’s Parks“ tegevus oli suunatud koostöö arengule linnavõimude ja kodanikuühiskonna vahel linnaruumi ümberkujundamises (www.peoplesparks.ee, facebook – Narva PeoplesParks).
Projekt “People’s Parks“ jätkas oma tegevuse „Narva Ökoloogiline Ümarlaua“ vormis ning haarab laia teemade ringi, kaasa arvates keskkonnahariduse keskuse loomine Narvas MTÜ Uus Sild baasil.

Narva Keskkonnaharidusehariduse keskuse eesmärgid:

  • „Keskkonnaharidus praktiliste kogemuste kaudu“ – õppeprogrammide läbiviimine mõistliku tarbimise ja ökoloogilise elustiili teemadel nii koolieelikute, kooli õpilaste kui ka täiskasvanute jaoks.
  • „Linnaaedade maailm“ – linna elanike, lasteaedade ja koolide kaasamine linnaruumi parandamisse ning hoovide ja linnaparkide haljastuse arendamisse: seemikute kasvatamine.

Uus Sild – Narva Keskkonnahariduskeskus alustas oma tegevust 2018.aastal ning paikneb VABA LOOME KESKUSe (https://vlkm.ee/ru/) territooriumil (Vabaduse 20, Narva). Keskuse territooriumil olevas väikeses aias on võimalus läbi viia keskkonnaalast õppetööd rühmaga maks 25 inimest.

  • Olemas on peenrad seemnete külvamiseks ja seemikute kasvatamiseks;
  • On võimalus liikumismängude läbiviimiseks

VABA LOOME KESKUSe suures saalis saab läbi viia rühmatunde 25-40 inimesele. Tehnilised vahendid on selleks olemas.

Narva Keskkonnahariduskeskus asub vahetult tulevase, 5 hektaril paikneva linnapargi ääres, mille loomist alustati 2017.aastal.
2018.aasta sügiseks on plaanis parki istutada osa puudest.  Eeldatavasti võtavad meie õpilaste rühmad puude istutamisest osa.

Keskuse õppematerjalid

Ava õppematerjalid siit

Õppeprogrammid


Logi sisse