Viimsi Rannarahva muuseum

Keskus:Viimsi Rannarahva muuseum
Aadress:Nurme tee 3, Pringi küla, Viimsi vald
Telefoni number:+372 5332 9679
E-post:hariduskeskus@rannarahvamuuseum.ee
E-post:
Veebileht:http://www.rannarahvamuuseum.ee
Facebook:https://www.facebook.com/lasteprogrammid/
Kirjeldus:

logo rannarahva muuseumSihtasutus Rannarahva Muuseum tegutseb rannarahva mäluasutusena, kogudes ja eksponeerides oma muuseumides randlaste kultuuri- ja ajaloopärandiga seonduvat. Soovime olla rannarahva kooskäimiskoht, kompetentsikeskus ja vajadusel ka eestkõneleja. Anname iga päev oma panuse rannarahva kultuuri püsimajäämisesse ja laste ning täiskasvanute merepisikuga nakatamisse.

Õppimine ja teadustöö on muuseumitegevuse igapäevane osa ja hariduskeskuse eesmärk on pakkuda programme, muuseumitunde ja õpitubasid erinevatele vanusegruppidele – eelkooliealised ja algkooli õpilased, põhikooli- ja gümnaasiumiõpilased ning täiskasvanud.

Rannarahva muuseumi hariduskeskus teeb koostööd Vabatahtliku Reservpäästerühmaga, Veeteede ametiga, Päästeametiga, samuti Mereakadeemia ja Hiiumaa ametikooli õppejõududega. Erinevaid programme on loodud koostöös MTÜga Hoia Eesti merd ja Väliministeeriumi konsulaarosakonnaga. Hariduslikud programmid hõlmavad nii tänapäevast meretemaatikat kui ka rannarahva pärimust. Praktilised muuseumitunnid õpilastele on seotud märksõnadega: randlus, veeohutus, mere- ja rannikuvaatlus, kalandus ja laiemalt keskkonnaõpetus.


 

Keskuse õppematerjalid

Ava õppematerjalid siit

Õppeprogrammid


Logi sisse