27. novembril toimub Tallinnas keskkonnateadlikkuse infoseminar

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus
Pressiteade
19.11.2014

KIK korraldab keskkonnateadlikkuse infoseminari

Neljapäeval, 27. novembril korraldab KIK Tallinnas keskkonnateadlikkuse infoseminari, kuhu on oodatud nii toetuse saajad kui ka tulevased taotlejad. Infoseminaril tutvustatakse õppeasutustele mõeldud keskkonnateadlikkuse projektidele toetuse taotlemise võimalusi ja nõudeid. Seminar on osalejatele tasuta.

“Soovime toetuse saajatele jagada juhiseid eesootavateks tegevusteks. Nii on elluviijatel kindlam tunne, et projekti teostamine ja aruandlus kulgeb ladusalt,” ütles KIKi keskkonnateadlikkuse projektispetsialist Ulvi Tuisk. Tema sõnul on seminar kasulik ka tulevastele taotlejatele. „Mida selgemad on üksteise ootused, seda sujuvam on ka projektide elluviimine,“ sõnas ta.

Seminar on hea võimalus esitada küsimusi otse spetsialistidele ning jagada kogemusi kolleegidega. Projektide elluviimise kogemusi jagab seminaril Tiina Kihulane Maardu Gümnaasiumist. Räägitakse ka lepingu erinevatest vormidest, väljamaksetest ja projekti aruannetest elektroonilises taotlemissüsteemis KIKAS.

Seminarile saab registreeruda kuni 24. novembrini. Täpsem info KIK-ikodulehelt.

KIK toetab keskkonnahariduslikke tegevusi keskkonnaprogrammi vahenditest. Alates 2014. aasta suvest on üldhariduskoolidel ja lasteaedadel taotlemine lihtsam ja kiirem, kuna etteantud tingimustel õppeprogrammide või laagrite läbiviimiseks saab toetust taotleda lihtsustatud korras. Järgmine keskkonnaprogrammi taotlusvoor on kavas välja kuulutada 2015. aasta alguses. Vaata ka juba rahastatud projekte ning toetatavaid tegevusi.

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) hoiab tervet elukeskkonda, väärtustab puhast loodust ning säästvat arengut. Juhtiva keskkonnaabi ja -investeeringute suunajana rahastab KIK erinevaid keskkonnaprojekte Eesti keskkonnatasudest laekuvast rahast, CO2 kvoodimüügi tuludest ning Euroopa Liidu struktuurifondidest. Lisaks pakub KIK võimalust taotleda sihtotstarbelist laenu keskkonnaprojektide elluviimiseks. Kokku on KIKist neljateistkümne aastaga toetust saanud üle 16 tuhande projekti.

Lisainfo:

ELINA KINK
kommunikatsioonijuht
Keskkonnainvesteeringute Keskus
Narva mnt 7A
Tel: 627 4330
Faks: 627 4170
GSM: +372 5687 5797
www.kik.ee/facebook
www.kik.ee


Logi sisse