Avati keskkonnahoiu portaal lastele

Aasta keskkonnateo võistlusel tunnustust leidnud JCI GO Koda on teinud veebikülje http://etendus.jci.ee/, mille abil saab lastele lõbusas stiilis õpetada loodushoidu.

Sealt võib leida nukuetenduse, laule, viktoriini, prügi sorteerimise õppevideo, taaskasutusnippe ning palju muid huvitavaid abivahendeid õpetajatele koolis ja lasteaias.

Nukuteater lõi koostöös Teeme Ära ja JCI GO Kojaga etenduse “Prügihunt ja Superjänes”, kus räägitakse ausalt ära, kuidas tekkis metsa prügi, mis seejärel juhtuma hakkas ning kes ja kuidas said meie metsade superkangelasteks.

Etendust sai 2011.a kevadel vaadata 50 Eestimaa kooli ja lasteaeda. Huvi oli aga oodatust suurem: etendust ootas endale külla üle 400 kooli. Seepärast otsustas projektimeeskond selle videosse võtta. Siit kasvaski välja mõte teha etenduse juurde samal teemal ka teisi õppematerjale, mida nii koolid, lasteaiad kui ka lapsevanemad saaksid omal käel kasutada.

Nii etendus kui ka õppematerjalid on eesti ja vene keeles. Etenduse ja õppematerjalidega DVD-d saadetakse 1090 koolile ja lasteaiale.

Projekti on rahastanud KIK.


Logi sisse