Otepää looduskeskus (Keskkonnaamet)

Keskus:Otepää looduskeskus (Keskkonnaamet)
Kirjeldus:

Otepää looduskeskus tegutseb endises Pühajärve metskonna majas Pühajärve lähistel. 2013. aasta septembris valmis keskuse I korrusel püsinäitus Otepää kõrgustiku maastikest ja looduspargist, kus Otepää looduspargi sümboli, väike-konnakotka juhatusel saab külastaja aimu Otepää pinnavormidest, maastike muutumise ajaloost, kaitseala elustikust, suulisest pärandist ja looduskaitsest. Näituse külastamine on tasuta, kuid vaja on eelnevalt kokku leppida külastuse aeg.

Keskuse saali ja õppeklassi on võimalik kasutada keskkonnaalaste sündmuste läbiviimiseks. Saal mahutab laudade kasutamisel 20 inimest ning loengu tüüpi toolide asetusega ca 30 inimest, õppeklassi mahutavus on ca 12 inimest.

Keskkonnaameti Otepää looduskeskuses töötab keskkonnahariduse spetsialist Margit Turb, kes viib läbi õppeprogramme Otepää looduskeskuses, Otepää looduspargi matkaradadel, Valgamaa koolides ja nende lähiümbruses. Õppeprogrammid on koostatud lähtudes aktiivõppe põhimõtetest: õpilased saavad teadmisi ja kogemusi praktilise tegevuse kaudu.

NB! Programmide läbiviimine on koolidele TASUTA.

Head keskkonnateadlikkuse projektide kirjutajad!  Palume teil planeeritavad Otepää looduskeskuse külastused ja õppeprogrammide tellimised enne KIKi projekti esitamist kokku leppida keskkonnahariduse spetsialisti Margit Turbiga, margit.turb@keskkonnaamet.ee. Nii saame tagada teile programmide toimumise ja looduskeskuse külastuse aja.

Õppeprogrammide tagasiside

Keskkonnaameti õppematerjalid

Keskkonnaameti trükised

LAENUTATAVAD ÕPPEVAHENDID

E-post:margit.turb@keskkonnaamet.ee
E-post:
Facebook:https://www.facebook.com/otepaanaturepark/
Aadress:
Telefoni number:518 6747
Veebileht:https://kaitsealad.ee/est/otepaa-looduspark

       

Keskuse õppematerjalid

Ava õppematerjalid siit

Õppeprogrammid


Logi sisse