LOODUSEMEES

Keskus:LOODUSEMEES
Kirjeldus:

Loodusemees (juriidiliselt osaühing – Loodusemees OÜ) tegeleb looduse ilu ja võlu jäädvustamisega ning jäädvustatu jagamisega läbi pildilugude ning kirjasõna. Loodusemehe pildipank sisaldab üle 30 tuhande loodusfoto Eestimaast, kusjuures erinevate märksõnade arv on umbes 8000 (sh 2000 erinevat taksonit, ökoloogilised terminid, kõik meie olulised looduspiirkonnad üle Eesti, Eestmaa 12 kuud).

Loodusemees saab pildiprogrammidega tulla ka kohtadesse, kus puudub projektor, ekraan ja helitehnika. Kõik tarvilik on meil võimalik kaasa võtta. Siiski peab koha peal olema pimendatav ruum ja elekter. Sademete ja tuule puudumisel saab öisel ajal nautida looduspilte muuhulgas õues.

Loodusemees omab välibaasi Otepää lähedal Hinnomäel, kus on võimalik õuesõpe metsas, niidul ja soos. Hinnomäel on olemas varjualune, kaks lõkkekohta, välikamin ja telkimisvõimalus. Hinnomägi on Laanemäe (212 m üle merepinna) lõunapoolne künkatipp (210 m üle merepinna). Siin esineb avar vaade Otepää kõrgustiku idatiivale ilma vaatetornita.

Loodusemehe tegemiste hulka kuuluvad muuhulgas:

  • esinemised õpetlike pildi- ja videoprogrammidega
  • loodusfotograafia kursused
  • õuesõpe metsas, niidul, veekogudel
E-post:info@loodusemees.ee
E-post:
Facebook:https://www.facebook.com/loodusemees/
Aadress:
Telefoni number:+372 51 48884
Veebileht:http://www.loodusemees.ee

Keskuse õppematerjalid

Ava õppematerjalid siit

Õppeprogrammid


Logi sisse