MTÜ Aasavili

Keskus:MTÜ Aasavili
Kirjeldus:

MTÜ Aasavili loodi 2011. aasta alguses eesmärgiga tutvustada elukeskkonda säästvat jätkusuutlikku käitumist, pakkuda lastele ning täiskasvanutele võimalust loodushariduse saamiseks ning kohaliku pärandi ja kultuuriga tutvumiseks.

Seltsi põhitegevusteks on keskkonnaalaste koolituste ja seminaride korraldamine, õpperetkede ja -laagrite läbiviimine lastele ja täiskasvanutele ning kohalike Natura 2000 alade korrastamine ja hooldamine.

Viime läbi temaatilisi õuesõppetunde lasteaia- ja kooliõpilastele. Kõikide programmide ning tegevuste läbiviimisel oleme võtnud arvesse haridusasutuste riiklike õppekavade eesmärke.
Hetkel on välja pakkuda alljärgnevad teemavaldkonnad: Eestis elavad/kasvavad taimed, loomad, linnud, seened; mets ja soo kui elukeskkond; aastaajalised muutused looduses; matkatarkused; keskkkonnateadlik tarbimine.

Looduse vaatlemiseks piisab sageli ainult sellest, et astud kooliuksest välja ning vaatad enda ümber. Kokkuleppel viime tunni läbi kas kooli/lasteaia läheduses või mõnel Pärnumaa kaunil loodusrajal (Nt Rae järve matkarada, erinevad loodusrajad Soomaal, Tammiste rada, Luitemaa jne.).

 

E-post:aasavili@gmail.com
E-post:
Facebook:
Aadress:
Telefoni number:555 91 676
Veebileht:http://loodusesobrad.blogspot.com

Keskuse õppematerjalid

Ava õppematerjalid siit

Õppeprogrammid


Logi sisse