MTÜ Estlander

Keskus:MTÜ Estlander
Kirjeldus:
MTÜ Estlander asutati 2005.aastal looduskoolitusi läbiviiva sõpruskonna poolt. Kuid sõpruskond oli ühiselt selleks ajaks valdkonnaga tegelenud juba palju aastaid.
MTÜ Estlander tegutseb üle kogu Eesti ning meie koolitajaringis on mitukümmend aktiivset koolitajat väga erinevatest valdkondadest.
MTÜ Estlander eesmärk on elanikkonna keskkonnateadlikkuse tõstmine läbi looduskoolituste, mis viiakse läbi peamiselt vahetus keskkonnas. Et loodusega koos kasvamine on olnud aastatuhandeid meie olemuse loomulik ja kujundav osa, siis kaasub ka meie koolitustepagasisse palju laiem valik kui sõna “looduskoolitus” taga tavapäraselt mõistetakse. Loodus kui kultuur seondub meie käsitluses ka meie iidse filosoofia, käsitöö ja inimese algupäraste toimetulekuvajadustega.
Meie laiemad algatused on:
– Igatalvine rahvamatk EKSTRÖMI MARSS Lahemaal
– Jätkuv pärandkultuuri projekt PÄRANDIVADERID
– Avaliku KOLLASSAARE MATKAKESKUSe rajamine ja haldamine
– Looduskäsitlusliku ÕUESÕPPE programmi loomine ja vedamine
MTÜ Estlander teeb koostööd ja koolitab väga erinevaid organisatsioone lasteaedadest üliõpilasorganisatsioonideni, kohalikest omavalitsustest Riigikoguni, kodanikeühendustest suurettevõtete tippjuhtkondadeni.
Valdav osa meie koolitustest on projektipõhised – st et me koostame kõik koolituslahendid unikaalselt igale tellijale sobivaimalt.
E-post:info@estlander.org
E-post:
Facebook:facebook.com/MTUEstlander
Aadress:
Telefoni number:55634030
Veebileht:http://www.estlander.org

Keskuse õppematerjalid

Ava õppematerjalid siit


Logi sisse