Lahemaa Keskkonnahariduse Selts

Keskus:Lahemaa Keskkonnahariduse Selts
Kirjeldus:

Lahemaa Keskkonnahariduse Selts pakub mitmekülgseid avastusõppelisi keskkonnahariduslikke õppeprogramme ennekõike Lahemaa Rahvuspargis, lisaks saab tellida ka programme õpetaja poolt valitud kohas ja teemadel. Läbi meie kohalike retkejuhtide vahendame oma kodupaikade ümbrust ning avastame selle imepära, räägime lisaks ka iseenda lugu ja suhestumist LOODUsse.

Lisaks õppekava toetavatele kooslusi ja loodust tutvustavatele programmidele pakume koolilõputegevusteks meie uusi meeleolukaid taluelu ning puid ja puitu tutvustavaid programme, aastaringselt tuleme ka teie kooli- või lasteaiaõuele oma püstkoja ja/või jurtaga,, rändame ajas ja ruumis või arutleme keskkonnale esitatavaid väljakutseid toidutootmise ja -tarbimise seisukohast.

Asume Tallinnast vaid 50 km kaugusel, Lasnamäe kandist jõuavad bussid 40 minutiga, mujalt kenasti tunni ajaga kohale. Küsige julgelt abi ka busside tellimisel, meie bussiparnter pakub soodsaid ja paindlikke lahendusi. Omame mitmeaastast kogemust ka venekeelsete programmide läbivimisel. Kõikide programmide juurde pakume lõkkepikniku läbiviimise võimalust.

 

E-post:info@lahemaaselts.ee
E-post:rauno@muistemaa.com
Facebook:https://www.facebook.com/LahemaaKeskkonnahariduseSelts/
Aadress:
Telefoni number:+372 545 110 10 | 5667 7018
Veebileht:http://lahemaaselts.ee

Keskuse õppematerjalid

Ava õppematerjalid siit

Õppeprogrammid


Logi sisse