RMK Kiidjärve külastuskeskus

Keskus:RMK Kiidjärve külastuskeskus
Aadress:Kiidjärve küla, Vastse-Kuuste vald, 63604, Põlvamaa
Telefoni number:676 7122
E-post:info.kiidjarve@rmk.ee
E-post:
Veebileht:http://www.loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/kiidjarve-kooraste-puhkeala/1742
Facebook:
Kirjeldus:

Külastuskeskus asub maalilise Ahja jõe kaldal Kiidjärve külas Kiidjärve-Kooraste puhkeala südames, ümbritsetuna ajaloo ja kauni looduse vaatamisväärsustega: taevaskojad, „sipelgariik“, Valgesoo raba ja Roiupalu põlismets.
Kas tuled jalgsi, rattaga, auto, bussi või rongiga – siin saad ringi vaadata, jalgu puhata ning uurida, et kuhu ja kuidas edasi. Võimalik on rentida ruume seminaride ja nõupidamiste korraldamiseks.
Huvilised saavad uudistada väljapanekuid ja näitusi, vaadata loodusfilme ja registreeruda loodusõppeprogrammidele. Külastuskeskuse õuealal asuvas väliõppeklassis on võimalik tutvuda metsatüüpide ja -eluringiga. Keskuse juurest saab suunduda 2,5 km pikkusele Roiupalu õpperajale või 11,8 km pikkusele Kiidjärve-Taevakoja-Kiidjärve matkarajale.
Külastuskeskusest saab teavet RMK puhke-ja matkavõimaluste kohta, samuti saab osta RMK puhkealade, kaitsealade ja matkaradade kaarte ning meeneid.
Pakume erinevaid loodusõppeprogramme ja retki üldhariduskoolidele, lasteaedadele ja ka täiskasvanutele ning korraldame metsa-ja loodusteemalisi üritusi.

Lahtiolekuajad:
01.06-31.08 E-P 10.00-17.00
01.09-31.05 K-R 10.00-15.00

Keskuse õppematerjalid

Ava õppematerjalid siit


Logi sisse