Tallinna Linnuklubi

Keskus:Tallinna Linnuklubi
Kirjeldus:

14. detsembril 2001 a kogunesid Linda Metsaoru initsiatiivil Tallinna Lilleküla Gümnaasiumisse paarkümmend Eesti Ornitoloogiaühingu Tallinna piirkonna linnuhuvilist. Asutati mittetulundusühing Tallinna Linnuklubi (TLK). Linnuklubi tegevuse eesmärk on tänini lindude uurimine, tutvustamine ning kaitse eelkõige Tallinnas ja Harjumaal, kuid ka mujal Eestis.

Praeguseks on Tallinna Linnuklubist saanud 42 liikmega (2011. a) keskkonnaühendus, kuhu kuuluvad paljud Tallinna ja Harjumaa linnuhuvilised. Tallinna Linnuklubil on kolmeliikmeline juhatus, kuid palgalisi töötajaid pole.

Linnuharidus

TLK liikmetele toimuvad regulaarsed koosolekud ja väljasõidud. Iga-aastaselt võtab TLK osa sügisesest ja kevadisest linnuvaatlusüritusest Birdwatch ning jaanuaris loendatakse Harjumaa rannikul talvituvaid veelinde. Traditsiooniks on saanud ka linnuhariduslike ürituste korraldamine kooliõpilastele, nagu TLK sünnipäevakonverentsid detsembris ja looduskaitsepäevale pühendatud Rocca al Mare maastikumäng mais. Linnuklubi liikmed on juhendanud arvukalt kevadisi linnulauluhommikuid ja osalenud muudel keskkonnahariduslikel üritustel.

E-post:tallinna.linnuklubi@gmail.com
E-post:
Facebook:
Aadress:
Telefoni number:000000000
Veebileht:

Keskuse õppematerjalid

Ava õppematerjalid siit


Logi sisse