TTÜ Särghaua maateaduste ja keskkonnatehnoloogia õppekeskus

Keskus:TTÜ Särghaua maateaduste ja keskkonnatehnoloogia õppekeskus
Aadress:Särghaua, Kurgja küla, Põhja-Pärnumaa vald, Pärnu maakond
Telefoni number:58846443
E-post:sarghaua@taltech.ee
E-post:
Veebileht:http://www.sarghaua.info
Facebook:http://www.facebook.com/sarghauaoppekeskus
Kirjeldus:

TTÜ Särghaua õppekeskuse on loodud tutvustamaks eluta looduse mitmekesisust hõlmates erinevaid keskkonnateaduste valdkondi nagu geoloogia, geograafia, hüdroloogia, energia- ja aineringlus, kliima, astronoomia, ökoloogia. Meie kiviõpikojas on ainulaadne võimalus tegelda kivi lõikamise, lihvimise-poleerimisega ning kivimist kivististe prepareerimisega, ning kivimihoidlates uudistada Eesti ja naaberalade puursüdamikke.

Õppekeskus on varustatud kaasaegsete uurimisvahenditega – stereomikroskoobid mikroskoobi-kaamerate ja iPadidega, kivisaed ja lihvimis-poleerimisseadmed ning kivististe prepareerimisvahendid, Vernieri keskkonnasensorid, digitaalne ilmajaam, teleskoop ning geoloogilised õppekogud.

Lisaks õpilastele suunatud haridusprogrammidele (vt Õppeprogrammid) on võimalik külastada ekspositsiooni “Puuraugud ja puursüdamikud” ning teha giidi saatel kuni tunniajane ekskursioon Eesti maapõue ja tutvuda Särghaua põlistalu ajalooga.

Samuti pakume võimalust õppelaagrite, koolituste ja seminaride läbiviimiseks Särghaua õppekeskuses. Ruumid ja hinnakiri.

Kõikides programmides osalemiseks on vajalik eelregistreerimine.


   

Keskuse õppematerjalid

Ava õppematerjalid siit

Õppeprogrammid


Logi sisse