Koolitus “Otsi Otti” juhendajale 9.05.12

Igal aastal eksib Eestis lapsi. Vahel võivad eksimise tagajärjed olla äärmiselt traagilised. Et viia ohtu miinimumini, vajavad lapsed ettevalmistust võimalikuks eksimiseks.

Otsi Otti juhendajale on koolitus, mille eesmärgiks on aidata täiskasvanutel valmistada lapsed ette olukordadeks, mil ta satub loodusega silmitsi nii, et ellujäämine sõltub vaid iseenda teadmistest ja vastupidamisest.

Koolitus toimub 9. mail 2012 Harjumaal Laulasmaa Koolis.

Koolitus on mõeldud noorsootöötajatele, huvijuhtidele, õpetajatele, lasteaiaõpetajatele, laagrikasvatajatele ja teistele noortega tegelejatele.Kursuse läbinud saavad tunnistuse ja õiguse õpetada kursusel Otsi Otti õpetatavaid teadmisi 4-12 aastastele lastele.

Koolitusel käsitletavad teemad:

1. 3 ellujäämisreeglit
2. Inimese füsioloogia
3. Külmaohud
4. Lastele õpetamise meetodid

Kestvus: 6 tundi. Alustame kell 10.00 ja lõpetame 16.30.Koolitus koosneb kolmest tunnist teooriast ning kolmest tunnist praktikast metsas.

Hind: 49.- EUR. Hind sisaldab koolitust, õppematerjale, lõunasööki ning tunnistust.

Koolituskoht: Laulasmaa Kool, Rätsepa 1, Laulasmaa, Keila vald
Koolitaja: Argo Bachfeldt

Argo on hariduselt noorsootöötaja ning tegelenud aastast 1993 noorsootööga Ida- Virumaa skautlikes noorteühendustes. Ta on juhtinud kuus aastat Jõhvi Noortekeskust ning olnud erinoorsootöö projektijuht ning seikluskasvatuse juhendaja. Õpetanud Tartu Ülikooli Narva Kolledžis tulevasi noorsootöötajaid aastatel 2005-2008. Koolitusvaldkond, kus Argo tegutseb, on seotud laste ja noortega tegelevate inimeste täiendkoolitustega seadusandluse ja turvalisuse valdkonnas.

Registreerumiseks palume saata osaleja nimi, telefoni number, e-posti aadress ning maksja rekvisiidid aadressile looduskasvatus@gmail.com hiljemalt 27. aprilliks 2012.Peale arve tasumist olete registreeritud koolitusele ning
saate ka sellekohase teate koos koolituse päevakavaga e-mailile.

Lisainfo:
Keiri Jaadla
looduskasvatus@gmail.com
tel 56689483

 


Logi sisse