Tartu Loodusmaja kutsub 6.-9.klasside koolinoori ja nende õpetajaid osalema EnergyAdvice projekti õpilasvõistlusel!

Tegemist on rahvusvahelise võistlusega, kuhu on oodatud osalema 6.-9. klasside koolinoored eelkõige Eesti-Läti koostööprogrammi piirkondadest*. Esimene võistluse voor toimub riiklikus suhtlemiskeeles Eestis ja Lätis paralleelselt. Esimesest riiklikust voorust edasipääsejad kutsutakse osa võtma rahvusvahelisest finaalvoorust. Eesti ja Läti edasipääsenud meeskonnad kohtuvad Tartus AHHAA keskuses, kus suhtlemiskeeleks on inglise keel, kuid kus ülesanded koostatakse selliselt, et noortel vastamisega probleeme ei teki. Finaalvõistlusele kaasatakse ka tõlgid ning finalistid saavad muretult enda teadmiste rakendamisele keskenduda.

Võistlusele registreerinud võistkonnad peavad esimeses voorus lahendama 5 väljakutset ehk viis ülesannet. Iga ülesanne sisaldab teoreetilist osa ning ühte loomingulist  või praktilist ülesannet, mis tuleb enda meeskonnaga ära lahendada ning tagasi saata võistluse reeglites kirjeldatud kuupäevadeks.

Osalemiseks tuleb enda koolis kokku panna 2-3 liikmeline meeskond/sõpruskond, leida endale juhendajaks üks õpetaja, tutvuda võistluse reeglitega ning täita ära registreerimisvorm. Oluline on silmas pidada, et meeskonna liikmed peavad olema 6.-9.klasside õpilased. Meeskonna kontaktisikuteks jääb võistkonna kapten ning õpetaja. 

Tutvu võistluse reeglite ja isikuandmete kasutamisega

Täida registreerimisvorm

 

Meeskondade registreerimine 16.09  – 4.10.2019

Võistluse esimene riiklik voor 7.10 – 15.11

Finaalvõistlus AHHAA keskuses 24.-25.01.2020

Lisainformatsioon:

Katrin Juhanson
Tartu loodusmaja infojuht, projekti koordinaator
+372 50 555 27
E-post: katrin.juhanson@tartuloodusmaja.ee
Tartu loodusmaja, Lille 10, Tartu 51010


Logi sisse