Gaia Akadeema tegijad külas Tartus Maarja Koolis

Laupäeval, 16. veebruaril 2019 kell 19.00-21.00 Maarja Koolis (Puiestee tn 26, Mõisahoone)

Sedapuhku on meil tegu kursuse TEA ehk Tervikliku Eluviisi Alused linnasessiooniga, mil Maarja Kool on kaheks päevaks meie koduks. Koostöös Elav Tartu liikumisega ootame külla ja meiega kohtuma kõiki huvilisi-sõpru, keda kõnetavad sellised teemad nagu keskkond, jätkusuutlik areng ja elustiil, terviklik elukäsitlus, kogukonnad ja kogukondlikud projektid.

Milline võiks olla (öko)kogukondade mõju maailmale, kas need ka tegelikult muutust loovad? Milline on kogukondlik elustiil?

Tutvustame teile Gaia Akadeemia lugu ja loome vahetu kontakti praeguste kursuslastega, kes jagavad oma Gaia kogemust.

Õhtu kava:
-Gaia Akadeemia kui säästva arengu hariduse õppeasutus
-Põnevad Eesti ja Euroopa (öko)kogukonnad
-EDE Estonia 2019 – The Basics of Holistic Lifestyle rahvusvaheline kursus
-Suvine GEN2019 kogukondade konverents Toskaanas

Õhtu on osalejatele tasuta, pakume sooja teed!

Gaia Akadeemia on tervikliku eluviisi õppeasutus, mis lähtub rahvusvahelisest Gaia õppekavast ning pakub kursusi ja täiendõpet täiskasvanutele. Gaia Akadeemia märksõnadeks on terviklik elukäsitlus ja kogemuslikkus. Meid võib nimetada ka koosloomise kooliks, mille lõpetajatest, õppijatest ja juhendajatest on tekkinud arvestatav Gaia kogukond, mis üksteist toetades viib ellu erinevaid terviklikul maailmavaatel põhinevaid ettevõtmisi.

Elav Tartu liikumine põhineb iga tartlase võimalusel aktiivselt linna säästvasse arengusse panustada. See on kodanike liikumine ja võrgustik, mis ühendab inimesi, kes on teadlikud sellest, et elava ja jätkusuutliku Tartu loomine on kodanike enda kätes. Eesmärgiks on suurendada inimeste teadlikkust jätkusuutliku linna vajadusest ja eelistest, vahendada ja tutvustada häid näiteid ja praktikaid selle saavutamiseks ja võimestada inimesi selle poole liikumises.


Logi sisse