“Kas inimene on targem kui bakter?”, loodusõhtu Kaupo Vipiga Tartu loodusmajas

Kolmapäeval, 12. novembril
kell 18.00
Tartu loodusmajas
Lille 10

Kõik huvilised on oodatud kolmapäeval, 12. novembril kell 18.00 Tartu loodusmajja (Lille 10) energiasäästunädala loodusõhtule „Kas keegi meist märkas globaalse naftatipuni jõudmist ehk kas inimene on targem kui bakter?”.

Külla tuleb raamatu „Globaalpohmelus“ autor Kaupo Vipp arutlema meie võimalustest ja väljavaadetest olukorras, kus esmakordselt inimajaloos tuleb meil seista silmitsi kahaneva energiasisendiga. Kui meie praeguse finantssüsteemi aluseks ja majanduskasvu eelduseks on olnud pidevalt kasvav energiahulk, siis mida nüüd teha ja millisteks muutusteks me peaksime valmis olema?

Kaupo Vipp on raamatu „Globaalpohmelus. Naftatipuvaade tööstusühiskonnale“ autor. Vaata ka Müürilehes ilmunud artiklit.

NB! Loodusõhtule on oodatud ka lapsevanemad koos lastega alates  4. eluaastast. Ettekande ajal mängivad ja meisterdavad lastega Triin ja Diana.  Palume lastega tuleku eelregistreerida aadressil: info@teec.ee või telefonil 736 6120.

10.-16. novembril 2014 toimub juba kuuendat korda energiasäästunädal,  mille eesmärk on panna inimesi mõtlema energia tarbimise ning selle vähendamise peale. Ühte nädalasse on koondatud mitmeid tegevusi ja üritusi, et anda sellele teemale suurem kuuldavus ja nähtavus.

Loodusõhtut toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Facebooki event: https://www.facebook.com/events/1571783159706432/

Lisainfo:
Kati Kekkonen
telefon  736 6120
e-post: kati.kekkonen@teec.ee,
www.teec.ee


Logi sisse