Keskkonnahariduse konverents “Terve keskkond – terve inimene?“

Keskkonnaamet ja Keskkonnaministeerium kutsuvad taas õpetajaid, loodus- ja keskkonnahariduskeskuste spetsialiste, loodusretkede juhendajaid ja kõiki teisi huvilisi 24.-25. oktoobril 2018 Pärnusse konverentsihotelli Strand (A. H. Tammsaare puiestee 35, Pärnu) keskkonnahariduse konverentsile!

Keskkonnaministeerium koos Keskkonnaametiga kutsub taas õpetajaid, loodus- ja keskkonnahariduskeskuste spetsialiste, loodusretkede juhendajaid ja kõiki teisi huvilisi 24.-25. oktoobril 2018 Pärnusse konverentsihotelli Strand (A. H. Tammsaare puiestee 35, Pärnu) keskkonnahariduse konverentsile

„Terve keskkond – terve inimene?“

Esimesel päeval keskendume keskkonnahariduse ja -teadlikkuse tegevuskava tutvustamisele ja avame seoseid inimese tervise ja keskkonna vahel. Lisaks on võimalus osaleda erinevates töötubades.

Päeva lõpus toimub keskkonnahariduse ühingu üldkoosolek.

Teisel päeval saame teada, milline on terve loodus ja kuidas seda hoida. Lisaks kuuleme, kui keskkonnateadlikud on Eesti inimesed.

Päevakava leiad siit.

Kohtade arv on täitunud ja registreerumine lõppenud!

Konverentsil osalemine on kõigile tasuta (sh toitlustus). Palume registreeruda hiljemalt 15. oktoobriks.

Konverentsi juhib Sander Loite.

Konverentsi toimumist toetab SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Majutusinfo (majutuse eest tasub osaleja ise): Osalejatel on võimalik broneerida majutus hotellis Strand, öeldes broneeringut tehes märksõna „keskkonnaharidus“. Majutus on konverentsil osalejatele erihinnaga ning sisaldab hommikusööki: 60€/öö ühekohaline tuba ja 64€/öö kahekohaline tuba (32 eurot inimese kohta).

Lisainfo: Kairi Toiger, Keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna peaspetsialist, tel.6262 931, kairi.toiger@envir.ee


Logi sisse