Koolitus

Igal aastal eksib Eestis lapsi. Vahel võivad eksimise tagajärjed olla äärmiselt traagilised. Et viia ohtu miinimumini, vajavad lapsed ettevalmistust võimalikuks eksimiseks.

MTÜ Just Mind Koolituskeskus pakub ühepäevast koolitust “Otsi Otti juhendajale”

Koolituse eesmärgiks on aidata täiskasvanutel valmistada lapsed ette olukordadeks, mil ta satub loodusega silmitsi nii, et ellujäämine sõltub vaid iseenda teadmistest ja vastupidamisest.

Koolitus toimub: 6. september 2011 Tartus Veeriku Koolis (Veeriku 41).

Koolitus on mõeldud: noorsootöötajatele, huvijuhtidele, õpetajatele, lasteaiaõpetajatele, laagrikasvatajatele ja teistele noortega tegelejatele.

Kursuse läbinud saavad tunnistuse ja õiguse õpetada kursusel Otsi Otti õpetatavaid teadmisi 4-12 aastastele lastele.

Koolitusel käsitletavad teemad:

1. 3 ellujäämisreeglit
2. Inimese füsioloogia
3. Külmaohud
4. Lastele õpetamise meetodid

Koolitus kestab 6 tundi. Alustame kell 11.00 ja lõpetame 17.00.

Koolitus koosneb kolmest tunnist teooriast ning kolmest tunnist praktikast metsas. Pärast teoreetilise osa lõppu toimub 2,5 km pikkune jalgsimatk metsa, et elada eksinu rolli paremini sisse.

Hind: 49.- EUR. Hind sisaldab koolitust, õppematerjale, teepausi pirukatega ning tunnistust.

Koolitaja: Argo Bachfeldt

Argo on hariduselt noorsootöötaja ning tegelenud aastast 1993 noorsootööga Ida- Virumaa skautlikes noorteühendustes. Ta on juhtinud kuus aastat Jõhvi Noortekeskust ning olnud erinoorsootöö projektijuht ning seikluskasvatuse juhendaja. Õpetanud Tartu Ülikooli Narva Kolledžis tulevasi noorsootöötajaid aastatel 2005-2008. Koolitusvaldkond, kus Argo tegutseb, on seotud laste ja noortega tegelevate inimeste täiendkoolitustega seadusandluse ja turvalisuse valdkonnas.

Registreeruda hiljemalt 1. septembriks. Palume saata oma nimi, telefoni number, e-posti aadress ning maksja rekvisiidid aadressile koolitus@justmind.ee

Peale meie saadetud arve tasumist olete registreeritud koolitusele ning saate ka sellekohase teate koos koolituse päevakavaga e-mailile.

Lisainfo:
Keiri Jaadla
koolitus@justmind.ee
56689483

Kohtumiseni koolitusel!

Keiri Jaadla
MTÜ Just Mind Koolituskeskuse assistent
www.looduskasvatus.ee


Logi sisse