Perehommik Loodusmuuseumis: Ürgmeri ja šokolaadist trilobiit

17. ja 18. veebruari perehommikutel sukeldume müstilise ürgmere sügavustesse! Perehommikud algavad mõlemal päeval kell 11 ning avastamist jagub nii suurtele kui väikestele!

Sel korral võtame perehommikutel ette ühe vahva ajarännaku ja seikleme üheskoos 600 miljoni aasta tagusest ajast tänapäeva. Vaatame üheskoos loodusmuuseumi “Müstilise ürgmere” näitust ja uurime, millised põnevad loomad ja taimed elasid Maal enne dinosauruseid. Lisaks valmistame šokolaadist ürgse mereeluka – trilobiidi.

Sel korral koosneb perehommik kahest osast: töötoast ja ekskursioonist. Ekskursioonil osalemiseks pole registreerumine vajalik, šokolaadi töötoas osalemiseks on aga vajalik registreerimine siin – kohtade arv on piiratud (palun pane kirja ainult töötoas osaleja, saatjaid pole vaja märkida, ning mitu osalejat pane kirja eraldi)!

Loodusmuuseumi perehommikud toimuvad laupäeviti ja pühapäeviti kell 11 Eesti Loodusmuuseumis (Lai 29a). Igal nädalal uurime ühte põnevat teemat, mida käsitleme mõlemal nädalavahetuse päeval – vali kumb hommik sulle paremini sobib ja tule avastama!

Perehommikul saab osaleda muuseumipiletiga (perepilet 12€, õpilane ja pensionär 3€, täispilet 6€, 8aastastele ja noorematele sissepääs tasuta).


Logi sisse