Keila-Joa park väikesele loodusesõbrale

Nimi:Keila-Joa park väikesele loodusesõbrale
Kirjeldus:

Eesmärk on saada teadmisi Keila jõe, seal elavete loomade ja lindude kohta. Samuti elektri tootmise kohta vee energiat kasutades. Aga räägime veel Keila-Joa lossi rajamisest, selle omanikest ja nendega seotud lugudest, samuti lossi ja pargi saatusest pärast Eesti iseseisvaks saamist.

Programm toimub Keila- Joa pargis.  Õpilased käivad koos juhendajaga õpperajal, vaatavad  Keila-Joa juga ja hüdroelektrijaama, räägivad jõgedest ja elektri tootmisest, vaatlevad ümbritsevat loodust, räägivad jõe ääres ja jões elutsevatest lindudest ja loomadest. Räägitakse ka pargi ajaloost ja Keila-Joa lossist ning selle omanikest. Seejärel täidavad õpilased töölehti. Lõpus kontrollib juhendaja vastuseid ja teeb kokkuvõtteid. Ja tublimad saavad lõpuks auhinna.

Maakond:Harjumaa
Keskus:Looduskool Vesipapp
Kestus (tundides):3
Läbiviimise koht:Keila-Joa park
Lisainfo:lahemaaokoturism@gmail.com, 53980543
Maksimaalne grupi suurus:35
Juhis õpetajale:Programm toimub väljas, riided peaksid olema ilmastikule vastavad, soovitavalt kihilised, kaasas võiksid olla võileivad ja jook.
Keel:Eesti keel
Programmi läbiviija:Kauri Kivipõld
Maksumus:Tasuline, hind 150 eurot klassi kohta,käibemaksu ei lisandu, Võimalus saada bussi tallinnast hinnaga 168 eurot.
Sihtrühm:1-3 kl I kooliaste
4-6 kl II kooliaste
Teemad:Elekter
Inimene
Kalad
Keskkond ja jätkusuutlik areng
Kivimid
Kooslused
Linnud
Loodus- ja keskkonnakaitse
Loomad
Putukad
Taimed
Veekogud
Toimumise aeg:Sügisel ja kevadel, kui ei ole paksu lund.
Sisestamise kuupäev:16.02.2019


Logi sisse