Tallinna lähirandades

Nimi:Tallinna lähirandades
Kirjeldus:

Oleme mereriik ja seetõttu on meid meelitamas avarad merevaated. Kääruline rannajoon ja vahelduvad maastikud pakuvad igal teekäänakul midagi omapärast.
Õppereisi vältel jalutame kõrgel Rannamõisa pangal, kus avaneb vaade Kakumäe poolsaarele ja Tallinnale. Silma hakkab, kuivõrd erineb taimestik panga peal ja panga all. Loopealsetel näeme toredaid kadastikke. Suurupi poolsaarel on säilinud osa Peeter Suure merekindluse rajatisi.
Türisalus on pangal kõrgust juba 30 meetrit ning omajagu põnevust lisab rohelusse peituv astmeline joastik. Keila-Joa liigirikas park pakub toreda jalutuskäigu linnulaulu, rippsildade ja joamühinaga, siin võib ka mõnusa pikniku pidada.
Valgusküllased männikud juhatavad meid merre ulatuvale Lohusalu poolsaarele, Laulasmaa ootab meid liivaranna ja rannaroosidega. Lausa trepiastmeid mööda on mere poole tõttamas kitsuke Treppoja.

Maakond:Harjumaa
Keskus:MTÜ Loodusring
Teemad:Keskkond ja jätkusuutlik areng
Kivimid
Loodus- ja keskkonnakaitse
Maastikud
Vesi
Sihtrühm:1-3 kl I kooliaste
4-6 kl II kooliaste
7-9 kl III kooliaste
Gümnaasium
Täiskasvanud
Programmi läbiviija:MTÜ Loodusring
Kestus (tundides):7
Maksimaalne grupi suurus:45
Läbiviimise koht:Looduses, Tallinna lähistel
Toimumise aeg:kevad, suvi, sügis
Juhis õpetajale: Riietus vastavalt ilmale, kaasa võiks võtta võileivad ja joogid
Maksumus:Hind õpilasele, kui rühmas on 45 last 6,60 eurot, kui rühmas on 30 last 9,20 eurot. Hinnad on arvestatud Tallinnast lähtuvalt. Mujalt tulijatele arvestame hinna personaalselt. Hinna sees on bussisõit ja retkejuhi teenused.
Lisainfo:info@loodusring.ee
Keel:Eesti keel
Vene keel
Sisestamise kuupäev:13.02.2016


Logi sisse