Remo Savisaare linnupildistamise töötuba

21. aprillil algusega kell 10.00 toimub Silma Õpikojas Remo Savisaare linnupildistamise töötuba. Remo näitab lindude pildistamise tehnikat, võimalusi ning erinevaid abivahendeid. Ei ole olemas liiga pikka või lühikest objektiivi – efektseid linnupilte saab teha nii lainurga kui teleobjektiiviga. Kõik peitub loovuses, võimalustes ja oskustes. Remo võtab pulkadeks lahti oma põnevamad pildiprojektid ning räägib, kuidas ta on jõudnud nende piltideni. Milline oli (eel)töö ja mis jäi kaadri taha. Teemadeks on veel eetika, erinevad linnupiltide žanrid, loo jutustamine, lähenemisvõimalused, varjed ja veel palju-palju muud.

Pärast teoreetilist osa järgneb praktika ja hiljem vaatame üheskoos üle ka saadud pildisaagi. Kursus toimub ajal, mil Silma Õpikoja juures olevatel merelahtedel peatub arvukalt veelinde. Kursusel osaleja saab palju kasulikke nõuandeid, kuidas paremaid pilte teha.
Töötoas osalemine on tasuline, selle hind on 54 eurot. Registreeruda saab kuni 5. aprillini 2018 e-posti aadressil marko.valker@gmail.com. 

Logi sisse