Keskkonnaamet kutsub õpetajaid keskkonnahariduse infopäevadele!

Kõik lasteaia-, algklasside- ja loodusainete õpetajad, samuti koolijuhid ja teised keskkonnahariduse edendajad on oodatud osalema 6.-16. septembrini toimuvatel infopäevadel Eesti maakonnakeskustes.

Infopäevadel tutvustatakse õpetajatele võimalusi uuel õppeaastal keskkonnahariduslikes programmides osalemiseks, looduskeskuste külastamiseks ning erinevate spetsialistide esinema kutsumiseks koolidesse ja lasteaedadesse. Lisaks esitlevad Keskkonnaameti spetsialistid juba eelmisel aastal populaarseks saanud keskkonnateemalisi õppevahendeid, mida saab ka tasuta laenutada.

„Eestis pakub mitteformaalset loodus- ja keskkonnaharidust üle 60 organisatsiooni, kes tegutsevad ligi sajas keskuses ja tugipunktis, millest saab täpsema ülevaate portaalis keskkonnaharidus.ee. Aastate jooksul on koolidel ja lasteaedadel välja kujunenud oma koostöövõrgustik looduskeskustega, mis aitab pedagoogidel õppetööd huvitavamaks ja elulisemaks muuta. Infopäevad annavad hea võimaluse oma partneritega taas kokku saada ja uueks õppeaastaks vajalikke plaane teha,“ lausus Keskkonnaameti keskkonnahariduse juhataja Maris Kivistik.

Infopäevadel saavad huvilised teada värskeimad uudised ja muudatused keskkonnahariduse valdkonnas. Samuti aitab jagatav info õpetajatel paremini planeerida klassikülastusi lähtuvalt tundides käsitletavatest teemadest.

Infopäevadel osalemine on kõigile tasuta, ent eelnevalt tuleb registreeruda. Infopäevade toimumiskohad, ajad, registreerimisinfo ja täpsemad päevakavad leiab Keskkonnaameti kodulehelt.

Keskkonnaamet korraldab infopäevi juba kaheksandat aastat. Eelmisel aastal osales 501 õpetajat ja huvilist, sel aastal ootame sama aktiivset osavõttu.

Lisainfo:
Maris Kivistik
Keskkonnaameti keskkonnahariduse osakonna juhataja
e-post: maris.kivistik@keskkonnaamet.ee
telefon: 5183 249


Logi sisse