5. novembril algas üle-eestiline Loodussõbraliku kooli kampaania, mille eesmärk on suurendada laste keskkonnaalaseid teadmisi ja huvi spordi vastu. Loodussõbraliku kooli avaüritusel tutvustasid Gerd Kanter ja Grit Šadeiko koos Eesti Pandipakendi tegevjuhi Rauno Raaliga järgmise aasta kevadeni vältavat kampaaniat. „Iga kampaaniaga liitunud kool saab kogutud pandipakendite tagatisraha täies mahus endale. Ainus tingimus on, et seda kasutataks koolile sporditarvete ostmiseks. Koolist kampaania käigus taarapunkti ei saa, küll aga anname vahendid ja igakülgset abi pakendite kogumiseks.